Bora Akkaş | Bora Akkaş Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bora Akkaş | Bora Akkaş Fan Sitesi

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Son Osmanlı Yandım Ali Online İzle

5 posters
YazarMesaj
**Ugur**
Moderatör

**Ugur**

Durumunuz : ***

Son Osmanlı Yandım Ali Online İzle Empty
MesajKonu: Son Osmanlı Yandım Ali Online İzle   Son Osmanlı Yandım Ali Online İzle EmptyPaz Ağus. 30, 2009 10:40 pm

Son Osmanlı Yandım Ali Online İzle Son-osmanli-turk-film-izle-filmler

Son Osmanlı Yandım Ali: Suat Yalaz’ın aynı adlı çizgi romanından sinemaya uyarlanmıştır. İstanbul’un işgal altında olduğu yıllarda Osmanlı külhanbeyi Yandım Ali’nin, Mustafa Kemal Paşa’yla yolunun kesişmesiyle başlayan Kurtuluş Savaşı macerasını anlatan başarılı bir dönem filmi…

Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği filmin başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Engin Şenkan ve Ukraynalı Anna Babkova rol alıyor.

Kurtuluş Savaşı yıllarında zıpkın bir İstanbul kabadayısı olan Yandım Ali,ülke sorunları ile ilgilenmekten çok çapkınlıkları ile söz edilmektedir. Ancak düşman zalim,düşman acımasızdır.Evli sevgilisi Defne ile kaçarak evlenme planları yapan Yandım Ali'nin yolu bir gün Mustafa Kemal ile kesişir.İşte bu andan itibaren bambaşka bir Yandım Ali kimliği gelişir. Artık sadece vatanını düşünür.Ülkenin bağımsızlığı için çalışır.Cumhuriyetin yapısına çok önemli tuğlalar koyar.
Filmin wikipedia sayfası
Sayfa içeriğiSon Osmanlı Yandım Ali Online İzle Icon_confusedon osmanlı filmi izle,son osmanlı yandım ali filmi izle,son osmanlı filmini izle,son osmanlı yandım ali filmini izle,kenan imirizalıoğlu filmi izle,kenan imirzalıoğlu izle,kenan imirzalıoğlu izlesene,bedava film izle,en çok izlenen türk filmleri izle,bedava film izle,filim izle,kenan imirsalıoğlu filmini izle,filim seyret,film seyret,osmanlı filmi izle,osmanlı tarihi filmi izle....
Film izle
Cd 1

Cd2

https://boraakkas.benimforum.net
SiBeL35
Erişilmez Üye

Erişilmez Üye
SiBeL35

Durumunuz : Mutlu :)

MesajKonu: Geri: Son Osmanlı Yandım Ali Online İzle   Son Osmanlı Yandım Ali Online İzle EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 12:24 am

Sagol,
simariq_rapci
Süper Üye

Süper Üye
simariq_rapci

Durumunuz : Delüüüüü xD

MesajKonu: Geri: Son Osmanlı Yandım Ali Online İzle   Son Osmanlı Yandım Ali Online İzle EmptyPaz Kas. 01, 2009 8:11 pm

yha biraz krmşk bi film ama qüsel saol
JT__81
Star Üye

Star Üye
JT__81

Durumunuz : iLGiNç

MesajKonu: Geri: Son Osmanlı Yandım Ali Online İzle   Son Osmanlı Yandım Ali Online İzle EmptyPtsi Kas. 16, 2009 10:24 pm

p. için saol =)
http://www.mtv.com.tr/
Bora*M.ystery
Süper Üye

Süper Üye
Bora*M.ystery

Durumunuz : Sokakta yürürken parmakların kasılmasıyla mesaj yazamama mevsimi.

MesajKonu: Geri: Son Osmanlı Yandım Ali Online İzle   Son Osmanlı Yandım Ali Online İzle EmptySalı Kas. 24, 2009 12:38 am

PayLaşım için teşekkürLer. Son Osmanlı Yandım Ali Online İzle Icon_cheers

Son Osmanlı Yandım Ali Online İzle
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sınav-Online İzle
» Pardon-Online İzle
» Mutluluk-Online İzle
» Gora Online İzle
» Üç Maymun Online İzle